Привітали з Днем усиновлення

Вони вселяють віру, дарують надію, оточують любов’ю діток, яким доля із ранніх літ принесла випробування... Все це про людей, які обрали особлива дорогу батьківства − усиновлення. Благородну і складну дорогу, яка веде до щастя  і дитину, і дорослого... У сьогоднішнє велике свято Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Україна візначає День усиновлення. Це свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім'ї.

23:05 30.09.2020

Шановні працівники бібліотек!  Щиро вітаю вас із сьогоднішнім професійним святом!

Шановні працівники бібліотек! Щиро вітаю вас із сьогоднішнім професійним святом!

Бібліотека завжди була збирачем і хранителем творів друку, а її служителі – вірними зберігачами та популяризаторами духовних надбань поколінь. Проте сучасна бібліотека є не тільки інформаційною, але й освітньою, культурно-просвітницькою установою, місцем для роботи, дозвілля та спілкування.

08:09 30.09.2020

Санітарно-епідемічна ситуація в школах контрольована

Новий робочий тиждень розпочався нарадою, яку селищний голова Віктор Журавель провів разом із заступником, секретарем і керівниками окремих напрямків. Ключове питання наради стосувалося теми освіти, а саме здоров’я учнів.

14:53 28.09.2020

Сьогодні  – Всесвітній день туризму!

Щиро вітаємо людей, які працюють у сфері туризму, які люблять свою справу, свій край і натхненно його популяризують! Вітання всім любителям подорожей та нових вражень!

10:29 27.09.2020

На засіданні виконкому звітували про готовність до зими і спланували протиепідемічні заходи на майбутніх виборах

Засідання виконавчого комітету селищної ради провів 24 вересня заступник селищного голови Василь Кравченко. Участь у роботі взяли члени виконкому, працівники виконавчого апарату і старости старостинських округів. Всього розглянули 15 питань.

08:49 26.09.2020

Дружна п’ятнична толока на очисних

Сьогодні чоловіча команда апарату селищної ради на чолі із головою Віктором Журавлем і працівники комунальних підприємств вийшли на працю до очисних споруд у Коропі і штахетником загородили територію.

20:58 25.09.2020

У дарунок атюшанам – портрет земляка-героя

Почесний громадянин Коропа, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, наш земляк художник Віктор Іванович Ковтун зі щирої ініціативи увічнив у портреті пам’ять однофамільця – атюшанина Станіслава Ковтуна.  Станіслав 6 років тому поліг смертю героя в зоні АТО під час захисту східних рубежів нашої України. Безцінне полотно вчора урочисто передали школі, в якій навчався Станіслав, і яка тепер носить його ім’я.

18:38 25.09.2020

25 вересня - День позашкілля. 27 вересня - День вихователя і дошкільного працівника

Сьогодні, 25 вересня, відзначається День позашкілля. Це свято учнів, викладачів, усіх працівників мистецької школи, центру дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацької спортивної школи, дитячої бібліотеки. Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно. На позашкільні заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цього просить серце і душа. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь.

13:29 25.09.2020

Представниця Коропської громади навчалася в Школі для громадських офіцерів з протидії домашньому насильству

Згідно з розпорядженням селищного голови сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді відділу соціального захисту населення Коропської селищної ради (завідувачка Оксана Нестеренко) визначений відповідальним прийом та реєстрацію заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам. Як координаторка з напрямку Оксана Миколаївна взяла участь у проєкті «Протидія спалаху домашнього насильства у місцевих громадах».

17:52 23.09.2020