Відновлювані джерела енергії для домогосподарств

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, – «Чиста» енергія для Вашої родини».

11:42 03.09.2020

2 вересня – День закінчення Другої світової війни

Сьогодні світ відзначає 75-ту річницю завершення Другої світової війни. У цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

11:47 02.09.2020

Шановні нотаріуси! Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня нотаріату!

Ви представляєте одну із найорганізованіших та найвідповідальніших професійних спільнот у державі. Саме ваші підпис та печатка для громадян та бізнесу є гарантією законності вчинених дій та підписаних угод.

10:47 02.09.2020

Дорогі школярі, студенти! Шановні вчителі, батьки! Щиро вітаю вас із Днем знань!

Перше вересня – особливе свято із хвилюючою атмосферою. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – випускним. Дорослим цей день він дає можливість повернутися у свої молоді роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та виші.

07:51 01.09.2020

На комунальній дорозі в Риботині – новий асфальт

За кошти Коропської селищної ради сьогодні в Риботині проклали 140 метрів новенького асфальту на вулиці Зої Космодем’янської. Відремонтувати розбиту вулицю в самому центрі Риботина жителі села просили Коропського селищного голову Віктора Журавля на щорічних загальних зборах. Селищний голова пообіцяв, що зробить все можливе для цього. Обіцянка виконана.

18:13 31.08.2020

Вітаємо!

Сьогоднішньої погожої серпневої днини День народження святкує поважний житель Коропа, учасник бойових дій у Другій світовій, багаторічний керівник районної організації ветеранів війни та праці Андрій Лазарович Горовий!

14:20 31.08.2020

Юних козаків зібрав військово-патріотичний вишкіл «Сіверські воїни»

Навчання з військових дисциплін, туризму, медицини, щоденні руханки, ігри в лазертаг та страйкбол, колективне виконання національного Гімну та знайомство з Героями сучасності −  все це було днями поблизу Батурина, де пройшов військово-патріотичний вишкіл «Сіверські воїни».

10:07 31.08.2020

Коропщина  вклоняється полеглим захисникам України

Другий рік поспіль 29 серпня в Україні відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. У переддень цієї дати, жителі Коропщини зібралися біля знака героям Небесної Сотні та воїнам АТО, аби вклонитися пам’яті наших захисників. А сьогодні заходи спомину пройшли у Вишеньках і Краснопіллі.

11:36 29.08.2020