Дата: від до Скинути

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, меценати  і вболівальники спорту!

Щиро вітаю вас із Днем фізичної культури і спорту – святом сильних, мужніх, вольових людей, які обрали спорт і фізичну культуру своєю професією, і для яких здоровий спосіб життя став  життєвим кредо!

08:00 12.09.2020

Урок пам’яті й шани, присвячений випускнику

Цієї неділі, 13 вересня, своє 34-річчя міг би святкувати коропчанин, воїн АТО Ігор Шкляр. Але, на жаль, важке поранення на блокпосту біля міста Дебальцеве влітку 2014 року не дало молодому життю пізнати майбутнього… Щороку в День народження нашого захисника школа, в якій він навчався, вшановує його світлу пам’ять. Сьогодні на урок спомину й шани перед пам’ятною дошкою, встановленою на честь воїна, вийшли семикласники.

17:41 11.09.2020

Асоціація міст України заявила про політичний тиск на місцеве самоврядування напередодні виборів

На розгляді у Верховній Раді України перебуває проєкт Постанови №3693 від 18.06.2020 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування по рішенням органів та посадових осіб місцевого самоврядування, що мають ознаки порушень чинного законодавства України, конфлікту інтересів та корупційних діянь».

12:29 10.09.2020

Перші дні роботи мистецької школи селищної ради: як живе і про що мріє заклад?

Мистецька школа – новий комунальний  заклад у нашій громаді. Та по суті це та ж районна школа мистецтв після зміни засновника, статуту, фінансових рахунків, тобто всього того, що можемо назвати просто переходом закладу в громаду. Із початком вересня тут уже навчають учнів, які вже скучили і за своєю школою, і за улюбленими викладачами. Вчора на першу робочу зустріч до колективу мистецької школи Коропської селищної ради завітав селищний голова Віктор Журавель. Розмову вели про безпеку учнів, розвиток мистецької школи, фінансове забезпечення закладу й заробітні плати.

12:23 10.09.2020

Синявку освітлили ліхтарями на сонячних батареях

У маленьких селах громади світлішає: 9 світлодіодних ліхтарів, що закуплені за кошти громади,  відтепер освітлюватимуть село Синявку, що на території Рождественського старостинського округу.

12:29 09.09.2020

Нагорода до Дня підприємця

Щороку в першу неділю вересня в Україні відзначають День підприємця. Сьогодні селищний голова Віктор Журавель зустрівся із підприємцем Василем Перепадею. Голова громади подякував Василю Олексійовичу за співпрацю, активну життєву позицію, втілення творчих та благодійних ініціатив, постійну участь у громадському житті та вручив грамоту з нагоди свята.

15:56 07.09.2020

Вирішували на сесійному зібранні

Депутати селищної ради зібралися сьогодні, 4 вересня, щоб взяти участь у роботі постійних комісій і розглянути питанння 51 сесії сьомого скликання. Захід пройшов під головуванням очільника селищної ради Віктора Журавля.

16:33 04.09.2020

Шановні підприємці!

Прийміть щирі вітання з нагоди свята – Дня підприємця, яке відзначається щорічно першої вересневої неділі.

13:05 04.09.2020

Ми пам’ятаємо!

6 вересня − 5-та річниця загибелі захисника України ХУРДЕПИ Сергія Анатолійовича (7.01.1993 – 6.09.2015)

10:27 04.09.2020