Інформаційне повідомлення

До відома мешканців громади! У зв’язку з настанням осінньо-зимового періоду 2020/21 року та з метою забезпечення його сталого проходження і недопущення збільшення заборгованості населення з оплати комунальних послуг, звертаємо увагу на наступне.

16:27 15.10.2020

Новини комунальників

Днями працівники комунального підприємства Коропської селищної ради «Вода» почистили громадські колодязі в Шабалинові, Рождественському й Атюші, а також капличку в Коропі. До цього таку ж роботу виконали і в Городищі.

08:30 15.10.2020

Шановні захисники України, учасники АТО та військовослужбовці Збройних сил України! Шановні жителі Коропської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня захисника України та українського козацтва, що відзначаються у день величного християнського свята – Покрови Пресвятої Богородиці.

08:05 14.10.2020

Честь і слава захисникам нашої рідної землі

Молоде свято, що коріннями сягає віків – День захисника України та День Українського козацтва − відзначається 14 жовтня, на Покрову. У переддень цього всенародного свята у Коропі біля меморіалу Героям Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО відбулися урочистості.

16:13 13.10.2020

Завершився ремонт теплотраси Риботинського НВК

Усунута серйозна проблема із теплом у Риботинському навчально-виховному комплексі. А вона була чимала: тут були великі втрати води, аж до трьох кубічних метрів. Про цю проблему жителі Риботина розповіли селищному голові Віктору Журавлю, і він організував роботи, щоб це усунути.

12:03 13.10.2020

На звернення відгукнулися

Нещодавно до селищного голови Віктора Журавля звернулася коропчанка Людмила Пацук. Вона просила підсипати глинистий кінець вулиці Архітектурної, адже цим шляхом вона водить дітей до школи, а в тривалі дощі проїзд тут неможливий.

14:40 09.10.2020

Шановні служителі Закону! Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем юриста – яке відзначається в Україні 8 жовтня!

Сьогодні немає такої сфери діяльності, підприємства чи державного органу, які б обходилися без консультації юриста. До вас за порадою та допомогою звертаються люди, покладають великі надії у справі утвердження законності, правопорядку, моральності.

09:19 08.10.2020

На сесії попросили районну раду передати первинну медицину громаді

Сьогодні селищний голова Віктор Журавель провів позачергове 53 засідання сесії селищної ради сьомого скликання. На ньому депутати розглянули 4 питання. Ключовим було клопотання перед районною радою про передачу районного комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» громаді. Терміновість сесійного зібрання була викликана прив’язкою до районної сесії, що планується на найближчу п’ятницю. Клопотання про передачу потрібно було встигнути прийняти до неї.

18:00 06.10.2020