На засіданні виконкому звітували про готовність до зими і спланували протиепідемічні заходи на майбутніх виборах

Дата: 26.09.2020 08:49

Фото без описуЗасідання виконавчого комітету селищної ради провів 24 вересня заступник селищного голови Василь Кравченко. Участь у роботі взяли члени виконкому, працівники виконавчого апарату і старости старостинських округів. Всього розглянули 15 питань.

Спочатку затвердили попередній висновок стосовно відповідності інтересам та потребам Коропської об’єднаної територіальної громади пропозиції селищного голови щодо ініціювання співробітництва з Понорницькою об’єднаною територіальною громадою. Питання стосується комунального підприємства «Агролісгосп». Його районна рада передала у власність Коропської селищної ради. Але є частка власності Понорницької ОТГ (зокрема на її території розташовані до 30% лісів). Тому буде застосований закон «Про співробітництво територіальних громад», що передбачає спільне утримання, фінансування й розподіл прибутку комунального підприємства з іншою громадою. У день проведення засідання виконкому керівники Коропської та Понорницької ОТГ і представники цих двох громад зустрілися за круглим столом і узгодили питання співробітництва.

Також на засіданні виконкому:

- порушили клопотання перед обласною державною адміністрацією про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» жительці Оболоння, яка дала життя п’ятьом дітям і гідно їх виховала;

- надали дозвіл на дарування житлового будинку на ім’я малолітньої дитини;

- погодили зміни до штатного розпису комунального підприємства «Благоустрій Сервіс»;

- розглянули питання про підготовку об’єктів комунальної власності селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період. Про це прозвітував начальник відділу освіти Олег Курбанов, начальниця відділу культури і туризму Людмила Самойловська, начальниця відділу соціального захисту населення Лариса Ларченко, керівники комунальних підприємств «Благоустрій», «Благоустрій Сервіс», «Вода» Сергій Мурашко, Сергій Прокопенко та Іван Бориско. У цілому заклади та підприємства до зими уже готові. Про те, що саме було зроблено, ми розповімо окремо.

− розглянули заяву Чернігівської дирекції «Укрпошти» щодо встановлення тимчасової споруди в Коропі;

− надали дозвіл Головному управлінню Пенсійного фонду України в області на проведення ремонту в орендованому приміщенні;

− затвердили заходи щодо забезпечення складання проєкту селищного бюджету Коропської ОТГ на 2021 рік;

− погодили зміни до селищної програми забезпечення ліками хворих на цукровий діабет на 2020 рік. Річ у тім, що попередньої суми в 411 тисяч 900 гривень на 4-й квартал року виявилося недостатньо, тому з держбюджету додатково надійшли 88 тисяч гривень. Тепер обсяг фінансових ресурсів програми складає 499 тисяч 900 гривень (з них 179 тисяч 500 – кошти селищного бюджету);

− розглянули питання про забезпечення дезінфікувальними засобами та засобами індивідуального захисту учасників виборів 25 жовтня. Відповідно до постанови ЦВК органи місцевого самоврядування мають забезпечити такими засобами членів дільничних виборчих комісій. Тому будуть куплені захисні екрани, антисептик, маски, медичні рукавички, мийні засоби й мило. Їх селищна рада придбає за кошти Програми створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків;

- внесли зміни до попередніх рішень виконкому через зміни назв деяких посад;

- схвалили план роботи виконкому у 4-му кварталі року;

- вирішили клопотати перед обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі про надання жительці Коропа довгострокового пільгового кредиту на капремонт житла відповідно до її заяви.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради