Чернігівська область, Новгород-Сіверський район

Шановні працівники бібліотек! Щиро вітаю вас із сьогоднішнім професійним святом!

Дата: 30.09.2020 08:09

Бібліотека завжди була збирачем і хранителем творів друку, а її служителі – вірними зберігачами та популяризаторами духовних надбань поколінь. Проте сучасна бібліотека є не тільки інформаційною, але й освітньою, культурно-просвітницькою установою, місцем для роботи, дозвілля та спілкування.

Я від щирого серця хочу подякувати всьому колективу Публічної бібліотеки Коропської громади та її філій за те, що вкладають душу і серце, аби бібліотека була затишною, гостинною і надавала якісні послуги.

З нагоди свята бажаю шанованим бібліотекарям постійного самовдосконалення, невичерпного натхнення та безмежної любові до книг, уваги читачів, гідної оцінки праці, міцного здоров’я, родинного тепла та  подальших успіхів!

З повагою – Віктор Журавель, Коропський селищний голова

На фото вгорі: директор Публічної бібіліотеки Коропської громади Ірина Михайлівна Євтушенко (нижній ряд зліва) разом із колективом. На наступних світлинах - інтер'єр закладу.