З 1 листопада 2020 року забороняється вилов риби у зимувальних ямах

Чернігівський рибоохоронний патруль повідомляє про заборону будь-якого вилову (добування) водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2020 - 2021 років з 1 листопада 2020 року до початку весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів.

08:25 23.10.2020

Сергій Руденко: маршал авіації, який обожнював квіти і принципово пішки ходив на роботу

Сьогодні – річниця від дня народження нашого земляка Сергія Гнатовича Руденка (20 жовтня 1904 року – 10 липня 1990 року) − маршала авіації, Героя Радянського Союзу, почесного громадянина селища Короп і міста Чернігів.

14:05 20.10.2020

Одноденний заробіток для боротьби з Covid-19.

Працівники апарату Коропської селищної ради та старости старостинських округів громади нададуть допомогу Коропському центру первинної медико-санітарної допомоги – перерахують на потреби медичної галузі одноденний заробіток.

15:22 19.10.2020

У громаді працює фахівець із соціальної роботи

10:41 19.10.2020

Задля безпеки руху

53 дорожні знаки на суму 24 тисячі 157 гривень були закуплені за кошти громади для встановлення в Коропі.

09:56 19.10.2020

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми: що треба знати, щоб не опинитися в рабстві

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини. Щорічно із 2007 року 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Його Європейський Парламент започаткував для консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

08:58 19.10.2020

Сьогодні – День працівників харчової промисловості

Шановні представники і ветерани галузі! На вас покладене відповідальне завдання – задоволення потреб кожної родини в якісній, смачній продукції. Дякую за вашу самовіддану працю, золоті руки та любові до обраної професії!

08:01 18.10.2020

Громада має намір узяти районну лікарню під своє «крило»

Клопотання перед райрадою про передачу комунального некомерційного підприємства «Коропська центральна  районна лікарня» та його майна прийняли на сьогоднішньому засіданні 54 сесії Коропської селищної ради сьомого скликання.

15:11 16.10.2020