Під контролем і увагою

У сім’ї Жежер із Атюші – біда. На лікування мами знадобилися кошти, сім’я з дітьми не має засобів на існування. Проте ця важка ситуація знайшла відгук у серцях багатьох небайдужих людей не лише із Коропщини, а й із-за її меж. Далі – невелика історія про янголів на землі.

16:52 06.11.2020

Оголошення про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 05.03.2008 № 79 «Про проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських», з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

10:19 04.11.2020

Підтримка – родинам, які її потребують

Сьогодні працівники відділу- служби у справах дітей і сектору по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді здійснили гуманітарний візит до родин, що перебувають під увагою соціальних служб. До них долучилася і керівниця районного підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка.

17:30 02.11.2020

Шановні працівники соціальної сфери! Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке відзначається в Україні щороку у першу неділю листопада!

Тільки люди з великим серцем та щирою, чуйною душею обирають цю нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію, завжди готові прийти на допомогу людям.

14:46 30.10.2020

Сумуємо

Передчасно пішов із життя Новгород-Сіверський міський голова Бондаренко Олег Анатолійович.Глибоко сумуємо і висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Олега Анатолійовича, усій громаді міста.  Хай вічною буде пам’ять про мудрого керівника, світлу людину, справжнього професіонала…

12:16 30.10.2020

«Місто Добра» - кризовий центр для жінок із дітьми

Цей чернівецький заклад − не тільки тимчасовий притулок постраждалих від домашнього насильства, але й комплексна програма соціалізації, що допомагає жінці-мамі самостійно забезпечувати себе та своїх дітей.

17:02 27.10.2020

Новини з музею

У Коропському регіональному історико-археологічному музеї пройшли ремонтні роботи - пофарбовані стіни й арки. Ремонт виконали за кошти місцевого бюджету Коропської селищної ради.

12:10 23.10.2020

Чотири районні підприємства прийняли в комунальну власність селищної ради

Вчора в залі засідань селищної ради пройшла 55  сесія сьомого скликання. Засідання провів селищний голова Віктор Журавель. Аби він мав можливість працювати того дня, голову на один день відкликали з додаткової відпустки без збереження заробітної плати. Участь у роботі сесії взяли члени виконкому і працівники виконавчого апарату ради.

10:17 23.10.2020