Про туристичні можливості Коропщини – на семінарі

Цього тижня Коропська громада прийняла учасників виїзного дводенного семінару «Практичні питання розвитку сільського та зеленого туризму в Чернігівській області» на тему здійснення підприємницької діяльності на селі, зокрема розвитку сільського зеленого туризму. Захід пройшов у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

17:02 28.08.2020

Новини благоустрою

За дорученням селищного голови Віктора Журавля, озвученим під час «планерки» на початку тижня, працівники КП «Благоустрій» замінили парканчик на вулиці Чернігівській. Скоро новий паркан встановлять і біля Мистецької школи з боку вулиці Комунальної.

16:47 27.08.2020

29 серпня - День пам’яті захисників України

Цього дня по усій країні відбудуться заходи, присвячені Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

14:00 27.08.2020

Про найближчі плани йшлося на робочій нараді

«Планерку» спільно із керівниками структурних підрозділів селищної ради, директорами комунальних підприємств і установ провів сьогодні селищний голова Віктор Журавель.

12:03 25.08.2020

Ми пам’ятаємо!

Сьогодні, 25 серпня, минає шоста річниця із дня смерті захисника України коропчанина Ігоря Шкляра (13.09.1986 – 25.08.2014).

08:16 25.08.2020

Шановні земляки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора і 29-ї річниці з дня проголошення Незалежності України!

12:36 24.08.2020

Слово - молодим

Щоб дізнатися найголовніші шляхи розвитку громади, на думку її жителів, без бачення молоді просто не обійтися. Адже це ті люди, яким тут жити, працювати, створювати сім’ї, і рано чи пізно – очолити усі-усі напрямки управління, надання послуг, підприємництва тобто, «кермо» всіх справ. Саме тому цього тижня в залі засідань селищної ради зібрали членів Молодіжної ради Коропської громади і юних активістів, і в рамках виконання «домашнього завдання» для відбору до Програми DOBRE запитали, як вони бачать розвиток Коропської ОТГ.

19:47 21.08.2020