Починається робота над компонентом «Прозорість місцевих бюджетів»

Дата: 10.06.2021 14:10

Презентаційна зустріч нового компоненту «Прозорість місцевих бюджетів» Програми DOBRE  пройшла сьогодні в залі засідань Коропської селищної ради.

Експерт  Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Микола Орлов презентував основні складові цього компоненту.

План роботи такий:

• тренінг «Прозорість бюджетного процесу та публічного фінансового управління в ТГ» (м. Чернігів);
  • оцінювання рівня прозорості бюджетного процесу в громаді;
  • розробка «Бюджету для громадян» (креативний, спрощений варіант офіційного документу у вигляді буклету, де зрозумілою мовою за допомогою інфографіки пояснюється, як і куди йдуть гроші громади);
  •  інформаційно-просвітницькі кампанії для підвищення рівня обізнаності громадян щодо питань бюджетного процесу та активізації участі у ньому.

Проєкт «Прозорість місцевих бюджетів» реалізується Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Коропська громада є партнером Програми DOBRE у Чернігівській області.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю