НЕБЕЗПЕКА БОТУЛІЗМУ!

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області інформує Вас про те, що за поточний період 2021 року на території Чернігівської області зареєстровано 6 випадків захворювання на ботулізм ( 5 випадків – м. Чернігів, 1 випадок – с. Риботин Коропської селищної ради ), із них – 2 летальні випадки (1 – м. Чернігів, 1 – с. Риботин Коропська селищна рада ). Звертаємо Вашу увагу, що всі випадки пов’язані з вживанням риби непатраної в’яленої. У 5 випадках риба виловлена в р. Десна, р. Дніпро та приготовлена в домашніх умовах. У 1 випадку риба куплена, імовірно, в магазині м. Чернігів та в 1 – на території мікрорайону «Ремзавод» м. Чернігова, імовірно, на стихійному ринку.

15:12 19.05.2021

Послуга єМалятко: зручно, сучасно, швидко, безпечно

Сьогодні в селищній раді відбулася зустріч працівників відділу-служби у справах дітей та представників Коропського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Новгород-Сіверському районі Чернігівської області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства Юстиції (м.Суми) з метою ознайомлення з процесом надання адміністративних послуг у сфері державних реєстраційних актів цивільного стану.

15:03 19.05.2021

Відзначили переможниць конкурсу фото

Сьогодні в селищній раді вручили подарунки мамам – переможницям конкурсу фото «Мама в об’єктиві», що проводився в нашій громаді до Дня матері.

12:01 17.05.2021

Завтра - День Європи в Україні

Від 2003 року кожну третю суботу травня в Україні відзначається День Європи - відповідно до Указу Президента від 19 квітня 2003 року № 339/2003 «Про День Європи».

18:28 14.05.2021

Дві представниці Коропської громади отримали почесне звання «Мати-героїня»

Державну нагороду − почесне звання «Мати-героїня» − сьогодні, 14 травня, отримали Світлана Валентинівна Новодережкіна із Нехаївки – мама шестьох дітей, та Тетяна Володимирівна Прохоренко із Коропа – мама п’ятьох дітей.

17:14 14.05.2021

У Коропі почалося косіння трави

Днями вперше в цьому році комунальники з мотокосами вийшли у парки, сквери, зелені зони у центральній частині містечка.

12:52 13.05.2021