Нарада працівників культури: про фестивалі, дні села та присутність у соцмережах

Дата: 08.06.2021 13:09

Фото без описуРобоча нарада з директорами клубних закладів Коропської громади відбулася в Арт-просторі Публічної бібліотеки

Розпочав нараду начальник відділу культури і туризму Сергій Семенов, котрий озвучив ряд організаційних моментів та господарських питань, що стосуються покращення якості роботи закладів культури.

Спільними зусиллями була спланована подальша культурно-мистецька діяльність на поточний рік та визначені пріоритетні напрямки.

Зокрема, в 2021 році заплановано проведення двох сільських фестивалів: української народної пісні

• «Лийся пісня від душі» у селі Вишеньки
  • «Родинний борщ» у селі Городище

Також запланували провести традиційні для Коропа огляд-фестиваль танцювальних колективів «Сонячні промені» та конкурс-фестиваль виконавців сучасної естрадної пісні «Осінній зорепад».  В проєкті - виїзні концерти Коропського будинку культури та святкові заходи з нагоди державних свят.

Попередньо визначили проведення днів села:

• 27 червня – Рождественське
  • 6 липня – Карильське
  • 14 серпня – Сохачі
  • 15 серпня – Шабалинів
  •  19 серпня − Поліське.

Звичайно ж, все це можливо за умови покращення епідеміологічної ситуації щодо захворювання на COVID-19.

Директор Коропського будинку культури Наталія Кузьменко ознайомила присутніх з особливостями ведення робочої документації у клубних закладах, підготовкою річної звітності та наданням платних послуг.

На потребі висвітлення своєї діяльності у соціальних мережах акцентувала увагу директорів методист Коропського БК Ірина Сломінська.

В ході наради був узгоджений графік відпусток на 2021 рік, фінансові питання та проведені консультації щодо порядку надання бібліотечних послуг.

Також інспектор служби з надзвичайних ситуацій провів профілактичне навчання щодо забезпечення у закладах культури протипожежного захисту.

За підсумками наради начальник відділу дав доручення визначити та внести пропозиції до проекту рішення про затвердження платних послуг у закладах культури громади; підготувати списки окремо визначеного майна, яке підлягає списанню. Також Сергій Семенов наголосив на потребі ретельного пошуку елементів нематеріальної культурної спадщини у селах громади.

За інформацією відділу культури і туризму
Коропської селищної ради