Молодь Коропської громади поринула у дев’яності

Минулої неділі команда нашої Молодіжної ради на запрошення Корюківського молодіжного центру вперше відвідала інтелектуальний захід QUIZ (Квіз) «Назад в 90-ті». Відбувся захід у туристично-готельному комплексі «Бреч» поблизу Корюківки.

19:38 25.05.2021

Шановні  жителі  громади!

На  черговій сесії селищної ради прийнято Програму підтримки кооперативів на 2021-2023 роки, яка передбачає часткову компенсацію витрат кооперативу на придбання матеріалів, обладнання, послуг, інше в загальній сумі 500,0 тисяч гривень, зокрема у поточному році 100,0 тисяч гривень, у два наступні – по 200,0 тисяч гривень.  Програма розрахована практично на всі види діяльності та не обмежує зацікавлених осіб щодо вибору виду кооперативу.

16:00 25.05.2021

Налагоджуємо співпрацю

Відділ-службу у справах дітей Коропської селищної ради з метою надання методичної допомоги щодо ведення особових справ дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та налагодження співпраці відвідав начальник служби у справах дітей Новгород-Сіверської РДА Сергій Петраков.

20:59 24.05.2021

Свято вишиванки – патріотично, модно та ексклюзивно

Яскравою подією в культурному житті Коропа стало святкування неофіційного міжнародного свята – Дня  вишиванки. Вчора, 20 травня, на центральній площі селища відбувся парад-фестиваль «Вишивана Коропщина».  До вишиваного дефіле долучилося 10 організацій та установ Коропа.

15:28 21.05.2021

Хочете дізнатися як впливати на рішення в громаді — реєструйтеся на тренінг

28  травня для представників  Коропської  громади відбудеться онлайн-тренінг «Механізми громадської участі у місцевому самоврядуванні» в межах компоненту Програми DOBRE “Голос громади в місцевому самоврядуванні в Чернігівській області».

14:04 21.05.2021