Дата: від до Скинути

Сімейний патронат: тимчасовий догляд за дитиною із нелегкою долею і повноцінна робота

Сімейний патронат − це професійна комплексна послуга, що включає тимчасову форму догляду  і виховання дитини, яка потребує захисту, в сім’ї патронатних вихователів та одночасне надання інтенсивних послуг підтримки сім’ї дитини.

16:57 28.05.2021

Ідеї молодіжних проєктів згенеровані

Сьогодні в Арт просторі Публічної бібліотеки пройшла зустріч-презентація в рамках програми «Молодіжний працівник в ТГ» від DOBRE. На зустріч до нас приїхали тренер освітніх програм молодіжної роботи Захарій Ткачук, керівник компоненту «Голос громади в місцевому самоврядуванні у Чернігівській області» Павло Пущенко та координатор напряму молодіжної роботи Андрій Кужель.

20:19 27.05.2021

Десять проєктів Бюджету участі допущені до голосування. Початок – 1 червня

Уже третій рік поспіль у нашій громаді проводиться конкурс проєктів  бюджету участі на виконання селищної цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Коропській територіальній громаді  на 2019-2022 роки». Суть програми в тому, що будь-хто із її жителів може подати на конкурс проєкт, і, якщо він набере достатньо голосів, громада візьме на себе його реалізацію.

18:06 27.05.2021

Обновки для духового оркестру

Жодне свято в Коропі не можна уявити без духового оркестру: без величного Гімну у виконанні наших музикантів, без маршу «Козацька слава»…

15:54 27.05.2021

Останній дзвоник продзвенів

Завершився ще один навчальний рік. Сьогодні зі  своїм шкільним життям попрощались 78 одинадцятикласників нашої громади.

13:45 27.05.2021

Двотижневі навчання завершено!

На Новгород-Сіверщині підбили підсумки навчань територіальної оборони. 26 травня у базовому таборі територіальної оборони відбулись урочистості з нагоди закінчення двотижневих навчань, де були задіяні резервісти з Новгород-Сіверської, Семенівської, Понорницької, Бахмацької і нашої, Коропської громади.

18:04 26.05.2021

У відділі-службі у справах дітей  проведено консультування громадян та правопросвітній захід

У відділі-службі у справах дітей проведено консультування громадян та правопросвітній захід

У відділі-службі Коропської селищної ради проведено правопросвітній захід із питань захисту прав дітей, постраждалих від насильства. Начальник відділу Коропське бюро правової допомоги Дарина Мальцева донесла до відома присутніх інформацію про права дітей, які постраждали від насильства в сім’ї.

14:21 26.05.2021

Молодь Коропської громади поринула у дев’яності

Минулої неділі команда нашої Молодіжної ради на запрошення Корюківського молодіжного центру вперше відвідала інтелектуальний захід QUIZ (Квіз) «Назад в 90-ті». Відбувся захід у туристично-готельному комплексі «Бреч» поблизу Корюківки.

19:38 25.05.2021

Шановні  жителі  громади!

На  черговій сесії селищної ради прийнято Програму підтримки кооперативів на 2021-2023 роки, яка передбачає часткову компенсацію витрат кооперативу на придбання матеріалів, обладнання, послуг, інше в загальній сумі 500,0 тисяч гривень, зокрема у поточному році 100,0 тисяч гривень, у два наступні – по 200,0 тисяч гривень.  Програма розрахована практично на всі види діяльності та не обмежує зацікавлених осіб щодо вибору виду кооперативу.

16:00 25.05.2021