Бюджет участі: голосування триває

Дата: 10.06.2021 14:59

Фото без описуУже 10-й день жителі Коропської громади голосують за проєкти Громадського бюджету-2021 (Бюджету участі)

Нагадуємо, що в цьому році змагаються 10 проєктів. Вони різні – що тематично, що територіально:

Розвиток народних ремесел (придбання муфельної печі для розвитку народних ремесел (автор Оксана Цупко)

3D моделювання і друкування у Коропській ТГ (придбання обладнання для 3-D моделювання і друкування  (автор Максим Титаренко)

Літній дитячий бібліомайданчик «Ромашка» (облаштування літнього дитячого бібліомайданчика «Ромашка» біля приміщення  Коропської публічної бібліотеки (автор Ірина Євтушенко)

Осучаснення холу Атюшівської школи з встановлення енергозберігаючих світильників та облаштування куточка Героя АТО Станіслава Ковтуна в Атюшівській школі (автор Надія Карацюба)

Заміна ламп освітлення – енергозбереження в  Коропській  школі (автор Ольга Чернявська)

Модернізація «Інформаційно-туристичного центру «Космос» (автор Валентина Корольова)

Благоустрій меморіальної садиби М.І.Кибальчича  (автор Тамара Гриценко)

Створення еко-майданчика біля Плавучого мосту  (автор Олексій Дашевський)

Створення «зеленого класу» у Оболонській школі  (автор Наталія Струтинська)

Всі проєкти повністю – тут http://surl.li/wkbi

Проголосувати можна двома способами:

- за допомогою паперових бланків (скриньки розміщені в приміщенні селищної ради, ЦНАПу, адмінприміщень старостинських округів)

- онлайн

Фінансування програми Громадського бюджетування складе в цьому році 100 тисяч гривень.

Звертаємо вашу увагу, що голосувати можуть громадяни, яким є 14 років і які постійно живуть у Коропській громаді.

Це важливо, бо онлайн уже проголосували кілька жителів Ніжина, Конотопа та інших міст… Їхні голоси не зможемо врахувати.

Під час голосування можна підтримати не більше двох проєктів.

Голосування триває до кінця червня. Ще є час, щоб визначитися із фаворитами. Долучайтеся!