Цієї ночі коропчан вулицями селища водив… гетьман Дем’ян Ігнатович

Довго й ретельно планували, і нарешті втілили. У Коропі  вчора провели акцію «Ніч у музеї». Незвичне дійство із театралізованими екскурсіями зі свічками, пішими відвідинами історичних місць разом із видатними коропськими постатями присвятили двом сьогоднішнім святам − Міжнародному Дню музеїв та Дню Європи.

13:57 18.05.2019

До уваги жителів Коропщини

Обгрунтування потреби перегляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

10:14 16.05.2019

Міжнародний день сім’ї для багатьох сімей був відкриттям

20 вересня 1993 року відповідно до резолюції  Генеральної Асамблеї ООН було запроваджено Міжнародний день сім'ї, який відзначається щороку 15 травня. Запровадження свята було викликано стурбованістю світової спільноти сучасним становищем родини та її значенням у процесі виховання покоління, що підростає. Мета даного заходу є поглиблення розуміння проблем сімей та об'єднання зусиль всіх жителів громади для їх подолання.

16:47 15.05.2019

Фінал Першої ліги А з волейболу на Коропщині

Чемпіонат області з волейболу відбудеться у неділю, 19 травня о 12.00 годині. КСК «Аполлон» запрошує всіх любителів волейболу та охочих повболівати за команду Сергія Жованика ВК Короп.

13:36 13.05.2019

У Коропі вперше представили виставку вишитих робіт одразу трьох майстрів, серед яких – чоловік

Захід відбувся вчора у рамках започаткованих центральною районною бібліотекою зустрічей із цікавими людьми краю. Яскраві й вражаючі результати своєї клопіткої творчості і старань представили коропчанки Олена Шевченко, Ольга Токарєва та уродженець Риботина Максим Гросман-Слинько, який зараз проживає у Чернігові.

19:33 11.05.2019

На засіданні виконкому підтримали безкоштовне влаштування двох стареньких у відділення терцентру

Сьогоднішньої робочої суботи в залі засідань Коропської селищної ради працювали члени виконавчого комітету. Вони ухвалили рішення із 35 питань зі сфери фінансів, управління майном комунальної власності, спорту, соціального захисту.

17:51 11.05.2019

На загальних територіях селища розпочалася перша косовиця трави

Весна повноправно вступила в свої права, і після рясних дощів узбіччя та парки Коропа останніми днями помітно позеленіли. На впорядкування території вчора вийшли працівники комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради.

12:56 11.05.2019

7 травня Карпівка ще поповнилася рибою

Коропські рибалки завершили розпочате не так давно зариблення озера. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук ініціатор рибного проекту, депутат Коропської селищної ради Руслан Марченко

15:56 10.05.2019