Дата: від до Скинути

У Коропі вперше представили виставку вишитих робіт одразу трьох майстрів, серед яких – чоловік

Захід відбувся вчора у рамках започаткованих центральною районною бібліотекою зустрічей із цікавими людьми краю. Яскраві й вражаючі результати своєї клопіткої творчості і старань представили коропчанки Олена Шевченко, Ольга Токарєва та уродженець Риботина Максим Гросман-Слинько, який зараз проживає у Чернігові.

19:33 11.05.2019

На засіданні виконкому підтримали безкоштовне влаштування двох стареньких у відділення терцентру

Сьогоднішньої робочої суботи в залі засідань Коропської селищної ради працювали члени виконавчого комітету. Вони ухвалили рішення із 35 питань зі сфери фінансів, управління майном комунальної власності, спорту, соціального захисту.

17:51 11.05.2019

На загальних територіях селища розпочалася перша косовиця трави

Весна повноправно вступила в свої права, і після рясних дощів узбіччя та парки Коропа останніми днями помітно позеленіли. На впорядкування території вчора вийшли працівники комунального підприємства «Благоустрій» Коропської селищної ради.

12:56 11.05.2019

7 травня Карпівка ще поповнилася рибою

Коропські рибалки завершили розпочате не так давно зариблення озера. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук ініціатор рибного проекту, депутат Коропської селищної ради Руслан Марченко

15:56 10.05.2019

16 травня – день вишиванки

Поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, що відзначають третього четверга травня, щороку набирає обертів. Відзначають його і в Коропі. Долучіться до прекрасної традиції.

10:23 10.05.2019

Щоб не трапилося вогняного лиха

Пам’ятка про попередження загрози загорання сільгоспугідь, лісів та торфовищ у весняно-літній пожежонебезпечний період

09:14 10.05.2019

Наш духовий оркестр – знову найкращий!

Важко уявити 9 травня в Коропі, як і будь-яке інше державне свято, без оркестру духових інструментів. Який він має широкий репертуар! Можуть зіграти все – від Державного Гімну до хіта «Despacito» (підтвердження − за посиланням тут) А днями наш оркестр здобув чергову заслужену перемогу – перше місце в шостому обласному конкурсі дитячих оркестрів духових інструментів.

17:18 09.05.2019

Короп відзначив День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Не одна сотня коропчан не зосталася сьогодні вдома, у вихідний, а вийшла на вулиці рідного селища, аби засвідчити свою шану полеглим героям страшної Другої світової, покласти квіти до меморіалу й подякувати ветеранам за мужність, витримку і відданість.

16:15 09.05.2019