Коропський музей відібраний для участі у Всеукраїнському проєкті «Музей відкрито на ремонт 2020»

Дата: 03.07.2020 12:56

Наш регіональний історико-археологічний музей сьогодні оголосили одним із 22-х по всій Україні, що відібрані для участі в проєкті підтримки регіональних музеїв. Його реалізує мистецька ініціатива ДЕ НЕ ДЕ за підтримки Українського культурного фонду.

Загалом на конкурс «Музей відкрито на ремонт 2020» надійшло 142 заявки зі 116 населених пунктів 24 областей. Участь у конкурсі могли брати музеї державної та комунальної форм власності, в яких зберігається державна частина Музейного фонду України. Організатори відібрали 22 переможців, серед них 2 сільських, 3 селищних, 16 міських та 1 обласний музей.

«Музей відкрито на ремонт» − це довготривалий проєкт підтримки регіональних музеїв, що почався 2016 року в музеях Донецької та Луганської областей. Протягом кількох років у музеях східного регіону України провели освітньо-методичні воркшопи (начальні заходи), кураторські виставки сучасного мистецтва; дослідницькі проєкти про локальну історію,  виставки.

«Зовсім скоро, за підтримки Українського культурного фонду, ми почнемо готуватись до музейних експедицій новими учасниками проєкту, за напрямками: «Південь», «Центр-Північ», «Захід».  Попереду багато роботи, а головне тривалі подорожі всією Україною з традиційним для нас відвідуванням та знайомством з музеями», − повідомляють організатори. Протягом року в Коропському музеї чекатимуть на фахівців музейної справи, художників, архітекторів.

Участь нашого музею в проєкті і потрапляння до топ-22 – здобуток директорки закладу Тамари Гриценко, яка за останні роки змогла активізувати його роботу, збагатити діяльність різними цікавими заходами, а також відділу культури і туризму селищної ради.

Відео оголошення переможців - https://www.facebook.com/zubmamonta2020/videos/205615757359735

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради