Навчання з цивільного захисту для старост

Дата: 02.07.2020 13:52

Фото без описуСьогодні в Коропській селищній раді пройшло навчання на тему роботи консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування. Провела заняття майстер виробничого навчання «Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області».

Коропський селищний голова Віктор Журавель, відкриваючи захід, наголосив на важливості вивчення цієї теми, особливо для керівників на місцях. І це дійсно так – протягом минулого року в області сталося 4390 надзвичайних ситуацій, через які, на жаль, постраждали 834 людини, а 273 загинули.

Під час роботи старостам нагадали про важливі теоретичні основи цивільного захисту й типи надзвичайних ситуацій. Відповідно до теми навчання вони дізнались про порядок створення та організації роботи консультаційного пункту. Окрім цього керівникам старостинських округів довели інформацію про те, як діяти за надзвичайних ситуацій, як надати першу медичну допомогу, користуватися засобами індивідуального захисту, організовувати евакуацію тощо.

Наприкінці учасники отримали посвідчення про проходження курсу навчання.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради