Відкритий зліт туристів Коропщини - серед кращих практик молодіжної роботи області

Дата: 02.07.2020 11:38

Фото без описуНещодавно Чернігівський обласний молодіжний центр провів конкурс кращих практик молодіжної роботи області. Від нашої громади  сектор по наданню соціальних послуг сім’ям з дітьми та молоді представив на цей конкурс Відкритий зліт туристів Коропщини, ідейним натхненником і головним активістом якого є вчитель Карильської школи Сергій Пономарчук. Із обласного центру Сергій Анатолійович привіз грамоту, а інформація про зліт увійшла до Каталогу найцікавіших практик молодіжної роботи регіону в розділі «Змістовне дозвілля для молоді та молодіжне таборування».

Відкритий зліт туристів Коропщини проходить за підтримки Коропської селищної ради й спонсорів на території мальовничого Мезинського національного природного парку. Тут команди-учасниці облаштовують кемпінги,  змагаються, виконують завдання з техніки пішохідного туризму та туристсько-спортивної гри. Цей зліт відкритий, а тому на нього можуть реєструватися учасники з усіх регіонів України. Захід пропагує здоровий спосіб життя, спортивний туризм, навчає командній роботі, розвиває молодіжне лідерство.

(фото з архіву)

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради