На засіданні виконкому привітали ювіляра

Дата: 02.07.2020 16:58

Фото без описуВчора ювілейний день народження зустрів староста Рижківського старостинського округу Микола Єременко. Сьогодні перед початком засідання виконкому, участь у якому взяв Микола Іванович, він приймав привітання від колег.

Ювіляру побажали подальшої плідної роботи на благо рідного старостинського округу.

Питань на розгляд виконкому винесли небагато − всього 4, але вони були терміновими.

По-перше, члени виконкому надали дозвіл на реєстрацію автомобіля, ½ частина якого належить неповнолітній дитині, затвердили висновок про доцільність позбавлення батьківських прав. Далі надали згоду відділу освіти селищної ради на передачу в оренду частини нежитлової будівлі для розміщення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також дозвіл на зміну адреси житлового будинку.