За три роки  «Дзвіночок» змінився і внутрішньо, і зовні

Дата: 01.07.2020 12:20

Фото без описуМісцю, де живе яскраве безтурботне дитинство, де панують любов і піклування, коропському дитячому садочку протягом останніх років присвячена особлива увага. Наприклад, відремонтовані його приміщення, замінений дах, розпочався ремонт фасаду. Для того, щоб зробити садочок у Коропі кращим, залучили кошти і селищного бюджету, і державної субвенції.

Пригадаймо, з чого все починалося.

Влітку 2018 року зробили капітальний ремонт в окремих приміщеннях дитсадка, в коридорі, харчоблоці та пральній кімнаті. Усі роботи тоді профінансовані виключно із місцевого бюджету на суму 1 мільйон 39 тисяч гривень.

Наступного, 2019 року, в садочку пройшов капітальний ремонт покрівлі, шифер замінили металочерепицею. Фінансування цих робіт склало 1 мільйон і майже 436 тисяч гривень, з них із місцевого бюджету − 616 тисяч 416 гривень, із субвенції на соціально-економічний розвиток, яку отримала громада, – 819 тисяч 500 гривень.

Нині почався ремонт фасаду закладу, і зміни вже помітно неозброєним оком та здалеку.  Зараз уже яскраво перевтілилася вся сторона будівлі до вулиці Київської. А невдовзі зміниться і фасад центрального входу.

Загальна сума цього проєкту складає 1 мільйон і майже 446 тисяч гривень. У цьому році передбачене фінансування із місцевого бюджету на суму в 400 тисяч гривень.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради