У Коропі пройдуть дві толоки

Дата: 13.07.2020 10:47

Фото без опису Вранці селищний голова Віктор Журавель провів робочу нараду із заступником, секретарем ради, керівниками відділів та комунальних підприємств. Щотижневий захід присвятили підбиванню підсумків виконання давніших доручень і окресленню планів на новий тиждень.

Селищний голова дав доручення провести найближчими днями дві толоки в Коропі. Перша – біля знака «Короп» на в’їзді з боку Чернігова. Друга – у сквері імені Леоніда Каденюка.

Участь у «суботниках» візьмуть працівники комунального підприємства «Благоустрій» і селищної ради.

До речі, у згаданому вище парку уже встановили металеву арку й паркан. Невдовзі там з’являться інформаційні стенди про першого космонавта незалежної України, в честь якого і названий парк. За інформацією начальниці відділу культури і туризму Людмили Самойловської, макети стендів про людину, яка неодноразово бувала в Коропі,  уже замовлені.

Герб Коропа та інформаційний стенд будуть встановлені й на постаменті, що на місці колишнього фонтану. Уже чекають готовий макет від дизайнерів.

Під час наради всі її учасники отримали доручення для виконання.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради