Шановні жителі Коропщини!

Дата: 16.07.2020 08:31

Фото без опису Рівно 30 років тому, 16 липня 1990 року, український парламент ухвалив один із основоположних актів нашої державності – Декларацію про державний суверенітет України. Відтоді в літописі країни розпочалась епоха утвердження України як самостійної держави.

Декларація встановила верховенство, самостійність, повноту й неподільність державної влади на усій території України, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах.

Ухвалення документа стало рішучим кроком на шляху здобуття нашою державою незалежності. Адже саме спираючись на Декларацію, 24 серпня 1991 року Верховна Рада прийняла Акт про державну незалежність, який був підтверджений волевиявленням народу на Всеукраїнському референдумі в грудні того ж року.

Тож щиро вітаю, шановні земляки! Нехай Бог оберігає нашу землю, допомагає крок за кроком долати непрості випробування та здобувати перемоги на шляху розвитку міцної й сильної  незалежної України. Щастя, достатку, здоров’я вам і вашим родинам!

З повагою Віктор ЖУРАВЕЛЬ, Коропський селищний голова