Друга «Скринька здоров’я» для наших медпрацівників

Дата: 13.07.2020 11:53

Фото без описуКоропська селищна рада звернулась до Міжнародного Благодійного фонду «Карітас України» і отримала вже другий «транш» засобів захисту для медиків. «Скриньку здоров’я», у якій 335 багаторазових масок для обличчя на суму в 25 тисяч 125 гривень, селищний голова Віктор Журавель передав сьогодні районній лікарні.

Ми вже розповідали  про участь селищної ради в проєкті «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» від Міжнародного Благодійного фонду «Карітас України» та «U-LEAD». Не так давно в Короп прийшла перша посилка на суму в понад 17 тисяч гривень із медичними масками, костюмами біологічного захисту, дезінфекційним засобом, антисептичною рідиною для рук, захисними окулярами, респіраторами, оглядовими рукавичками та безконтактним термометром. Все це передали Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Днями Коропська громада отримала другу посилку  − 335 багаторазових масок для обличчя на суму 25 тисяч 125 гривень. Допомогу вирішили передати центральній районній лікарні. Сьогодні Коропський селищний голова Віктор Журавель зустрівся із членами колективу медзакладу на чолі із керівником Володимиром Матусяком і  вручив «Скриньку здоров'я».

Медики подякували за таку допомогу і зазначили, що маски – необхідна річ для лікарні, не важливо, карантин, чи ні.

Від участі громади в благодійній програмі медична галузь Коропщини в сумі отримала допомогу на більш ніж 42 тисячі гривень.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради