Реконструюють очисні споруди в Коропі

Днями розпочалася реконструкція каналізаційних очисних споруд у Коропі. Очисні складатимуться зі спеціальних форм із поліпропілену. Їх виготовляють на заводі і вже скоро привезуть у Короп. Для того, щоб монтувати форми, зараз роблять бетонну подушку, на яку вони ставитимуться.

16:05 22.11.2019

У Вишеньках встановили водонапірну башту

Це один із етапів будівництва водогону – важливого проєкту, що реалізується в цьому селі.  Башту висотою в 15 метрів і місткістю бака в 15 кубічних метрів, яка важить майже 4 тонни, доставили із Маньківського заводу котельного обладнання, що в Черкаській області. Вчора її встановили за допомогою потужного крана.

10:07 22.11.2019

Замінюють покрівлю в блоці молодших класів Коропської школи

Розпочався капітальний ремонт будівлі Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а саме заміна покрівлі у блоці молодших класів. Фінансуються роботи коштом субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій.

17:23 19.11.2019

«Небесний» подарунок для музею Кибальчича

166-ту річницю від дня народження видатного земляка Миколи Кибальчича відсвяткували кілька тижнів тому, а приємні подарунки надходять ще й досі. Нещодавно за сприяння директорки Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради Олени Куніциної звичайна біла стеля музею перетворилася на небесну красу.

13:44 18.11.2019

Четверо рождественських лебедів уже в спеціалізованому притулку у Межигір’ї

У п’ятницю зоозахисники забрали птахів, котрі два місяці мешкали у місцевої жительки, яка їх люб’язно прихистила. Процес переїзду місцевих пернатих «знаменитостей» знімала телевізійна служба новин каналу 1+1, тож чекаємо на їхній репортаж.

10:15 18.11.2019

На строкову службу урочисто провели призовників

Для Євгена Гайдука із Рождественського та Сергія Писаренка із Шабалинова сьогодні розпочався новий етап життя. Їм урочисто вручили повістки, тож уже зовсім скоро юні сини Коропщини складуть присягу й стануть солдатами.

17:45 15.11.2019

Ремонт зали будинку культури: фотоінспекція

Коропчани цікавляться: як справи із капітальним ремонтом глядацької зали Коропського будинку культури? Чи встигнуть зробити до нового року? Із інспекцією сьогодні вирушили на об’єкт.

16:25 15.11.2019

У Коропі працюють науковці-археологи. Які артефакти вони знайшли?

Уважні коропчани ще вчора помітили незвичну активність поблизу давньої Іллінської церкви. І дійсно: якісь люди вимірюють стіни і копають біля будівлі… Хтось просто спостерігав, сміливіші підходили ближче й навіть запитували, чи є документи для розкопок. Поспішимо заспокоїти і поінформувати: розкопки законні, археологи мають усі дозволи. А працюють це представники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка – доцент, науковий співробітник і студенти, які опановують археологічний фах, науковці із заповідника «Чернігів стародавній». Вони вже відшукали кілька знахідок, наприклад, унікальну річ, схожу на люльку у формі вершника на павичеві (як з'ясували пізніше - це «манок» для заманювання птахів під час полювання, річ часів Гетьманщини).

15:11 15.11.2019