Шановні працівники та ветерани сільського господарства Коропського краю!

Вітаю із професійним святом усіх, хто пов’язав життя з роботою в полі, садах, тваринницькій галузі, а також спеціалістів сільського господарства. Ваша повсякденна самовіддана праця заслуговує найтепліших слів пошани й подяки.

13:40 15.11.2019

Майже чверть віку на сцені. Двадцять один рік - у званні народного аматорського

Народний аматорський хоровий колектив Коропського будинку культури «Калиновий цвіт» − яскрава й знакова окраса Коропщини. Багато людей підтвердять: лише тільки раз почуєш пісні у його виконанні – і вже не забудеш злагодженого багатоголосся, дзвінкого й потужного чоловічого й жіночого звучання та неймовірної експресії. Уже 24 роки від дня створення виповнюється цьогоріч цьому легендарному колективу. 1998-го року «Калиновий цвіт» отримав звання народного аматорського. Сьогодні, 14 листопада, у Коропському будинку культури пройшов звітний концерт на підтвердження цього звання.

15:08 14.11.2019

Коропщину відвідали представники обласних соцслужб

Представники Служби у справах дітей обласної державної адміністрації та Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді 8 листопада з робочим візитом відвідали Коропську громаду, побували в дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім’ях, реабілітаційному центрі ГО «Крапка відліку» в Будищі.

16:14 11.11.2019

Комунальне підприємство «Вода» оснащується необхідним обладнанням

Дві станції управління насосними агрегатами «Каскад-К», глибинний насос і два дренажних насоси з подрібнювачами «Спероні» днями придбали у Коропській громаді для потреб комунального підприємства «Вода».

12:56 11.11.2019

Працювала робоча група з питань легалізації виплати зарплат, зайнятості населення та детінізації доходів

Засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат, зайнятості населення та детінізації доходів Коропської селищної ради відбулося сьогодні, 8 листопада.

14:45 08.11.2019

Коропська громада придбала піскорозкидач

Розкидач дорожніх сумішей РДС-3 українського виробництва поповнив сили комунального підприємства селищної ради «Благоустрій» для боротьби із ожеледдю. На його придбання спрямували 195 тисяч гривень. Фінансування покупки здійснилося в основному за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад – 180 тисяч гривень. Співфінансування із селищного бюджету склало 15 тисяч гривень.

11:09 08.11.2019

До уваги отримувачів пільг

Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон) пропонує ознайомитися із роз'ясненнями щодо надання з 1 жовтня 2019 пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

14:45 04.11.2019