Вітання Людям із великої літери – нашим волонтерам

Сьогодні, 5 грудня, світ відзначає День волонтера – свято добровольців, які вільний час, частинку серця і душі присвячують служінню суспільству. За це  вони не очікують винагороди, але щире «дякую» чують постійно, а в такий день − особливо.  Щирих, відданих, багатих душею волонтерів сьогодні відзначили в Коропі.

15:18 05.12.2019

«Бойове хрещення» піскорозкидача

Місяць тому ми розповідали, що сили комунального підприємства селищної ради «Благоустрій» поповнив розкидач дорожніх сумішей. Його придбали за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад. Засніжило, тож вчора комунальники мали нагоду випробувати покупку на ділі. Побачили і ми, як працює той, завдяки кому нам не слизько ходити і їздити.

11:12 04.12.2019

Телевізор – для дитячих свят і дозвілля

Кінець року, передноворічний час завжди асоціюються зі святами й подарунками. У Коропському дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» передноворічний настрій уже панує. Пришвидшив наближення святкових чар у цьому прекрасному світі дитинства Геннадій Буштрук, керівник ТОВ «Укроблінвестбуд», який подарував найменшеньким коропчанам телевізор.

14:57 03.12.2019

Працювали члени виконкому

Злагоджено й плідно сьогодні, 27 листопада, пройшло засідання виконавчого комітету Коропської селищної ради. Провів його заступник селищного голови Василь Кравченко. Члени виконкому опрацювали 23 питання стосовно фінансів, соціального захисту, управління майном, благоустрою і звернень громадян.

15:41 27.11.2019

Коропська громада відібрана для навчання у Школі розвитку місцевого самоврядування

П’ять представників нашої громади  у грудні й у лютому візьмуть участь у сесіях Школи місцевого самоврядування для представників ОТГ. Її започаткував і щорічно проводить у столиці швейцарсько-український проєкт «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO у співпраці з Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні.

14:52 26.11.2019

Бюджет участі в дії: музей готується представити свої новинки

Днями до Коропського регіонального історико-археологічного музею завезли і встановили нові вітрини – по дві горизонтальні й навісні, одну вітрину-шафу, а також 9 поличок. Всього 14 елементів. На такі обновки заклад виграв 30 тисяч гривень за допомогою програми Громадського бюджету (бюджету участі) Коропської селищної ради.

12:02 26.11.2019

Андрій Прокопенко: «Головна умова для того, щоб інновація втілилась у життя, – це віра у себе»

В обласному центрі 22 листопада вперше організували регіональний інноваційний форум. Його учасники говорили про те, як сформувати ефективну інноваційну екосистему, щоб Чернігівщина стала більш привабливою для інвесторів.

14:10 25.11.2019