В Оболонській школі -  нові вікна

Начальник відділу освіти Коропської селищної ради Олег Курбанов повідомив про завершення заміни вікон в Оболонській школі.

12:34 16.12.2019

На нараді говорили про землю

Робочу нараду провів сьогодні, 16 грудня, Коропський селищний голова Віктор Журавель разом зі своїми заступниками й керівниками структурних підрозділів селищної ради.

11:49 16.12.2019

Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Тим, хто пішов у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, вклонилися сьогодні в Коропі.

12:44 13.12.2019

Невелика «хустиноманія» прокотилась і Коропщиною

Тут уже писалося про те, якими ошатними були студентки Університету третього віку, що діє при терцентрі соціального обслуговування, котрі долучилися до флешмобу «Зроби фото з хусткою» з нагоди Всесвітнього Дня української хустки 7 грудня. Ми ж продовжимо цю тему. Бо таку красиву акцію підтримало чимало чарівних жінок та дівчат  Коропщини.

17:52 12.12.2019

У Коропі встановили новорічну красуню-2020

На центральну площу Коропа ялинка «приїхала» із Краснопілля. Виросла вона на території поблизу адмінбудівлі старостинського округу.  Висота цьогорічного новорічного дерева – 17 метрів. Торік, до речі, Короп прикрашала ялинка такої ж самої висоти.

16:26 11.12.2019

Працівники КП «Вода» ліквідовують аварію на водогоні

Повністю відновити водопостачання, кажуть, намагалися сьогодні до вечора. Але стався новий порив. Спочатку порив водогону був на розі вулиць Київської та Успенської в Коропі, через що споживачі опинилися без води. Процес налагодження затягнувся і через масштабність робіт, і через те, що світловий день короткий, а по темному, коли земля просочена вологою, працювати внизу небезпечно.

11:00 11.12.2019