На строкову службу урочисто провели призовників

Дата: 15.11.2019 17:45

Фото без опису Для Євгена Гайдука із Рождественського та Сергія Писаренка із Шабалинова сьогодні розпочався новий етап життя. Їм урочисто вручили повістки, тож уже зовсім скоро юні сини Коропщини складуть присягу й стануть солдатами.

На традиційні урочисті проводи строковиків до лав Збройних Сил України у фоє Коропського будинку культури зібралися рідні юнаків, старости Рождественського і Шабалинова, учнівська молодь, представники Коропської селищної ради.

Військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Ященко звернувся до хлопців із побажаннями щиро легкої служби, закликав дослухатися до командування і батьків і вручив майбутнім солдатам  повістки.

Також Андрій Васильович зазначив, що призовники можуть розраховувати на його підтримку, і в зону проведення операції об’єднаних сил вони не потраплять. 18-річний Сергій Писаренко служитиме у прикордонних військах, а 20-річний Євген Гайдук поповнить лави Національної гвардії України.

Щирі вітання хлопцям адресував і заступник селищного голови Василь Кравченко.

Я  бажаю вам  із честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку й служити українському народові мужньо і самовіддано, стати гідними захисниками нашої України!  − так звернувся до призовників Василь Андрійович.

Від імені селищної ради він вручив юнакам подарункові набори, де були пам’ятні фотоальбоми, корисні речі і символічні святкові торбинки, наповнені рідною землею.

Аматори  Коропського будинку культури прикрасили урочисту мить патріотичними піснями.

На новий, відповідальний і непростий етап майбутніх солдатів благословив Отець Нектарій. Він наголосив на величі служби і на особливому почесному статусі захисника рідного народу. У тяжкі хвилини, якщо такі будуть, Отець закликав згадувати Преподобного Феофана Коропського і вручив призовникам книжки про його життя та іконки.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)