На строкову службу урочисто провели призовників

Дата: 15.11.2019 17:45

Для Євгена Гайдука із Рождественського та Сергія Писаренка із Шабалинова сьогодні розпочався новий етап життя. Їм урочисто вручили повістки, тож уже зовсім скоро юні сини Коропщини складуть присягу й стануть солдатами.

На традиційні урочисті проводи строковиків до лав Збройних Сил України у фоє Коропського будинку культури зібралися рідні юнаків, старости Рождественського і Шабалинова, учнівська молодь, представники Коропської селищної ради.

Військовий комісар районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Ященко звернувся до хлопців із побажаннями щиро легкої служби, закликав дослухатися до командування і батьків і вручив майбутнім солдатам  повістки.

Також Андрій Васильович зазначив, що призовники можуть розраховувати на його підтримку, і в зону проведення операції об’єднаних сил вони не потраплять. 18-річний Сергій Писаренко служитиме у прикордонних військах, а 20-річний Євген Гайдук поповнить лави Національної гвардії України.

Щирі вітання хлопцям адресував і заступник селищного голови Василь Кравченко.

Я  бажаю вам  із честю присягнути на вірність Україні, гідно пройти загартування, навчання, військову підготовку й служити українському народові мужньо і самовіддано, стати гідними захисниками нашої України!  − так звернувся до призовників Василь Андрійович.

Від імені селищної ради він вручив юнакам подарункові набори, де були пам’ятні фотоальбоми, корисні речі і символічні святкові торбинки, наповнені рідною землею.

Аматори  Коропського будинку культури прикрасили урочисту мить патріотичними піснями.

На новий, відповідальний і непростий етап майбутніх солдатів благословив Отець Нектарій. Він наголосив на величі служби і на особливому почесному статусі захисника рідного народу. У тяжкі хвилини, якщо такі будуть, Отець закликав згадувати Преподобного Феофана Коропського і вручив призовникам книжки про його життя та іконки.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю
виконавчого апарату Коропської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)