Щастя, злагоди, добра коропчанам і містечку бажав співочий «Ласкавець»

Сьогодні до Коропа із Атюші прибуло справжнє свято. Впізнати його можна було за дзвінкими щедрівками, щирим сміхом, давніми костюмами. Вихованці народознавчого гуртка «Ласкавець» Коропського ЦДтаЮТ на базі Атюшівської школи на чолі із керівницею, заслуженим працівником культури України Ганною Сушко за давньою традицією щедрівками привітав людей із Новорічними святами і представив одну із найдавніших містерій, що збереглася до наших днів − водіння кози. Обійшли «ласкавчата» немало державних та приватних організацій. Із запашною хлібиною, яку спекла головна натхненниця «Ласкавця» Ганна Іванівна, колоритний співочий гурт завітав і до адмінбудівлі селищної ради.

15:03 13.01.2020

Тепле свято в родинному творчому колі

Вчора затишна, святково прикрашена зала територіального центру соціального обслуговування Коропської селищної ради приймала творчих людей краю із літературно-мистецького об’єднання «Первоцвіти Коропщини». А приводи для першого в новому році засідання знайшлися яскраві й особливі – молодий ювілей поетеси Віти Карпушкіної і представлення нових членів районного творчого клубу – Міли Різник і Сергія Лаврентьєва.

16:47 10.01.2020

Чернігівський рибоохоронний патруль підводить підсумки роботи у 2019 році

Протягом 2019 року інспектором Бахмацької рибоохоронної дільниці Чернігівського рибоохоронного патруля на підконтрольній території, в тому числі і Коропського району, зафіксовано 117 порушень Правил рибальства.

11:57 09.01.2020

9 січня в Україні оголошено днем жалоби у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

08:30 09.01.2020

Зустріли Новоріччя із казковими персонажами

На центральній площі Коропа сьогодні відбулося веселе новорічне родинне свято із розвагами, хороводами й подарунками. Його «родзинкою» став парад казкових героїв, участь у якому взяли представники старостинських округів.

16:20 01.01.2020

Освітянська профспілка обрала нову голову

Відтепер найчисельнішу професійну спілку в районі очолює Оксана Мороз. Досі Оксана Миколаївна була головою первинної профспілкової організації працівників Коропського центру дитячої та юнацької творчості й членкинею президії райкому профспілки. А Миколу Свердлова, який попередньо очолював профспілку, і не так давно обійняв посаду директора Атюшівської школи, обрали заступником голови.

16:30 26.12.2019

Щодо зміни режиму поїздок громадян України до Російської Федерації

18 грудня цього року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1056 «Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією». Згідно з положеннями згаданої постанови, з 1 березня 2020 року скасовується можливість перетинання громадянами України державного кордону України з Російською Федерацією на підставі паспорта громадянина України та свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років.

13:14 26.12.2019