«Небесний» подарунок для музею Кибальчича

Дата: 18.11.2019 13:44

Фото без опису166-ту річницю від дня народження видатного земляка Миколи Кибальчича відсвяткували кілька тижнів тому, а приємні подарунки надходять ще й досі. Нещодавно за сприяння директорки Коропського центру дитячої та юнацької творчості Коропської селищної ради Олени Куніциної звичайна біла стеля музею перетворилася на небесну красу.

Стелю вправно розмалював знаний майстер аерографії Антон Квасніков. І з минулого четверга відвідувачі музею та працівники насолоджуються лагідною блакиттю.

Робота значно «освіжила» приміщення. До того ж, ідея прекрасно гармоніює із концепцією музею, що створений у садибі всесвітньо відомого «зоряного мрійника», який марив космічними польотами.

Працівники музею щиро вдячні Олені Вікторівні за такий внесок у життя музею.

За інформацією регіонального історико-археологічного музею

Коментарі:

Самойловська Людмила
2019-11-18 13:53:52

Культура та освіта громади, керівники закладів роблять спільно правильну справу для відвідувачів музею земляка.