Не смітіть у лісі!

Дата: 01.06.2022 11:55

Фото без описуДнями в одній із груп у соціальній мережі оприлюднили фото, на якому купа сміття в лісі, і відео з автомобілем, який від’їжджає. «Ось ? викидали сміття», ? коментує автор.

Ми взяли цей факт до уваги та зараз опрацьовуємо його з поліцією. Важливо з’ясувати власника автівки та довести його приченість до злодіяння проти природи.

Дякуємо за небайдужість авторові відео та всім громадянам, які вболівають за чистоту та безпеку довкілля.

Якщо ви стаєте свідками,  що хтось смітить у лісі, в лузі, чи будь-де ?  за можливості фіксуйте це на камеру та повідомляйте в поліцію чи в селищну раду.

Разом нам під силу впоратися з проблемою несанкціонованого вивозу сміття!

Поліція нагадує про штрафи, які загрожують тому, хто здумає викинути сміття на природі.

Зверніть увагу на 152 статтю КУпАП. Нею передбачена  адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу:

•  на громадян ? від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн)
  • на посадових осіб та підприємців  – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).