У Городищі смакував «Борщ-Fest»

Борщ – не просто страва. Це символ української кулінарної культури. Це  народна любов. Скільки рецептів борщу існує, скільки пісень про борщ складено!.. А в нашій громаді борщу присвячений цілий фестиваль.

23:01 14.08.2021

Так радіють перемозі!

Вокальний ансамбль «Калинонька» Нехаївського будинку культури -  переможці четвертого Фестивалю-конкурсу традиційного українського борщу «Борщ-Fest. Городище».

20:01 14.08.2021

Коропську громаду відвідали експерти Програми DOBRE

Сьогодні відбулась чергова, третя зустріч робочої групи в рамках реалізації компоненту «Покращення місцевих послуг (SDIP)» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність». У Коропі працювали представники Програми DOBRE – програмна спеціалістка Віталіна Старчик,  консультантка Наталія Морозюк, експерт з послуг місцевого самоврядування Максим Бурдавіцин та  спеціаліст Олександр Муратов.

21:31 13.08.2021

Проводові телефони скоро будуть у минулому

«Укртелеком» впроваджує альтернативну телефонію. Що це означає? Стаціонарні телефони працюватимуть, але без кабелів, а через сім-карту, на зразок мобільних. Головне − по гаманцю це не вдарить, і звертатися нікуди не потрібно.

18:04 13.08.2021

Марафон «Наша незалежність»

До 30-річчя Незалежності України Міністерство розвитку громад та територій України ініціювало проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

14:10 12.08.2021

Допомога багатодітним сім'ям: 2 тисячі гривень для підготовки до школи

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей». Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року (далі – одноразова грошова допомога) у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6- -18 років (включно). Тобто 1 серпня поточного року вік дитини має бути від повних 6 років до 18 років (включно).

08:35 11.08.2021

У Коропській громаді реалізується перший проєкт за підтримки Програми DOBRE

Це швидкий грант – «Модернізація приміщення комунального підприємства «Інформаційно-туристичний центр «Космос» Коропської селищної ради. «Космос» сьогодні отримав 26 одиниць побутової та оргтехніки відповідно до проєктної заявки:

18:03 10.08.2021