Привітали довгожительку

Дата: 08.07.2022 14:09

Фото без описуЩедро наділила доля літами Уляну Василівну Синіговець із Риботина. Ріка її життя оминула цими липневими днями 98-й берег …

Із поважною датою довгожительку за дорученням голови громади привітали сьогодні голова відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсія Онопка та депутат селищної ради (до речі, в минулому - сусідка ювілярки) Олена Куніцина.

Майже все своє життя Уляна Василівна провела в Риботині. Дуже добра, чуйна і працьовита жінка. Багато років довгожителька трудилась на фермі в рідному селі. За плечима лишились і непрості трудові літа на Донеччині.

Життєва осінь Уляни Василівни зігріта обіймами найближчих людей - поряд син Микола і донька Надія.

Надія Петрівна була в свій час соціальним працівником, трудилась у лікарні, а тепер самовіддано опікується матір’ю та братом.

Багато в чому допомагає соціальна робітниця терцентру Тетяна Пищикова. Про сьогоднішній візит вона не знала, та з самого ранку вже була в оселі довгожительки.

Тож усі разом згадали минуле, в якому так багато спільного, торкнулися сьогодення, помріяли про майбутнє – світле й мирне.

Уляну Василівну щиро привітали з днем народження, вручили квіти й подарунки (різні засоби гігієни, продуктовий набір, багато солодощів) від селищної ради та Червоного Хреста.

Іменинниця та її рідні отримали щирі побажання міцного здоров’я і сил, витримки, довголіття, Божого благословення і добра.