Співпраця на результат: надійшла велика партія гуманітарної допомоги від Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста

Дата: 15.07.2022 13:57

Фото без описуНедавно за дорученням голови громади відбулись гуманітарні виїзди в старостинські округи до представників деяких пільгових категорій та людей у складних життєвих обставинах.

Ці люди не розкошували і до війни, а тепер, коли все значно здорожчало, змушені відмовляти собі буквально в найнеобхіднішому.

Добре, що у нас склалася тісна співпраця з Чернігівською обласною організацією Товариства Червоного Хреста. Голова громади завжди знаходив можливість доставки, тож їхня допомога прибувала сюди вже  неодноразово.

Тож Володимир Куніцин разом зі головою відокремленого підрозділу Товариства Червоного Хреста Таїсією Онопко вирішив знову звернутися до цієї благодійної організації.

Голова ЧОО Товариства Червоного Хреста разом з колективом та волонтерами вивчили питання. І не відмовили.

Вчора ввечері у нашу громаду прибули продуктові набори, засоби гігієни, ковдри, дитячі підгузники. Все разом аж на 13 тонн.

Хочемо зауважити, що видача допомоги буде організована трохи згодом. Орієнтовно 4 дні знадобляться комісії для документування вантажу та визначення отримувачів у Коропі та в старостинських округах.

Вкотре висловлюємо щиру вдячність Чернігівській  обласній організації Товариства Червоного Хреста за розуміння та постійну підтримку!