Чергове засідання виконавчого комітету провів сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин

Дата: 12.07.2022 14:11

На засіданні були ухвалені 13 рішень із різних сфер життя нашої громади.

Бюджет.

Громада отримала державну дотацію для компенсації витрат на енергоносії комунальним закладам, у яких проживали переселенці (за березень   22 з половиною тисячі гривень). Відповідні зміни до кошторису громади погоджені виконкомом.

Медицина.

Внесені зміни до Програми надання первинної медичної допомоги (оскільки надійшли кошти для оплати праці фельдшерів (150 тисяч) та енергоносіїв (100 тисяч).

Погоджений штатний розпис Коропської центральної лікарні. На виконання наказу МОЗ у закладі створюється відділ з інфекційного контролю (замість комісії, яка працювала до цього)

Захист дитини.

Майже на кожне засідання виконкому виносяться питання по лінії відділу-служби у справах дітей. Сьогодні вони були також. Питання стосувалися встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування, і надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Комунальна сфера.

Виконком розглянув кілька питань оренди комунального майна, а також затвердив протокол конкурсної комісії, за яким КП «Благоустрій» визначено виконавцем послуг поводження з побутовими відходами. Цей конкурс оголошується та проводиться щорічно.

На засіданні розглянули кілька питань про знесення зелених насаджень (6 кленів і 1 ясен у Коропі; 1 дуб у Городищі).

Розглянули також заяви громадян про присвоєння адрес житловим будинкам.

Крім цього, під час засідання окремо зі старостами обговорили важливі питання оборонної та мобілізаційної роботи, благоустрою, розподілу гуманітарної допомоги.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю