Відбулось засідання 19-ї сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 14.07.2022 15:40

Сьогодні Коропський селищний голова Володимир Куніцин провів чергове засідання сесії селищної ради.

Депутати ухвалили рішення із 20 питань, які попередньо детально опрацювали на засіданнях профільних комісій.

Участь у роботі сесії взяли деякі члени виконкому, керівники окремих підрозділів та комунальних підприємств селищної ради.

Один із них сьогодні святкує день народження — директор Коропської центральної лікарні Володимир Матусяк.

Із цієї нагоди голова громади щиро привітав Володимира Івановича, подякував за віддану працю, побажавміцного здоров’я, добра та подальших успіхів.

Потім перейшли до розгляду питань:

• Затвердили звіт керівника Коропської центральної лікарні за минулий рік.
  • Розглянули три звернення щодо звільнення від орендної плати: звернення Коропського БТІ та управління Держгеокадастру підтримали; а АТ «Облтеплокомуненерго» — за пропозицією постійних комісій — у зверненні відмовили.
  • Розглянули питання комунального майна: на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги передали частину колишнього приміщення селищної ради у зв’язку з облаштуванням там «Дитячої консультації». Відповідно попереднє приміщення «Дитячої консультації» взяли на баланс селищної ради.
  • Оновили статути восьми дитсадків громади. Зміни полягають лише назвах, які треба було привести у відповідність до законодавства (тепер це «заклади дошкільної освіти», а не «дошкільні навчальні заклади»).
  • Розглянули три земельні спори та два інших земельних питання.

У питанні «Різне» обговорили справи одного зі старостинських округів громади.

Сектор інформаційної діяльності, програмного забезпечення
та комунікацій з громадськістю