Привітали працівників лісу

Рано-вранці – взимку на 7-у годину, влітку на 8-му – поспішають на роботу сотня чоловіків та жінок в Агролісгосп. Одягнуті вони в робочі спецівки, куртки – їхня праця не сидіти в офісі, а заготовляти ліс… У спеку, в холод… Комарі, болото, хащі… Нелегка робота в цих людей.

18:30 17.09.2021

Із професійним святом, рятівники!

Сила, відвага, хоробрість і готовність будь-якої миті прийти на допомогу в біді . Ці слова – про наших рятувальників, у яких сьогодні  професійне свято.

16:16 17.09.2021

Міні-фестиваль здоров’я відбувся в Коропі

Жвава  зона здоров’я, спорту й цінних життєвих знань сьогодні працювала в нашому парку імені Миколи Кибальчича. У рамках компоненту Програми DOBRE «Голос громади у місцевому самоврядуванні» тут пройшов міні-фестиваль здоров’я.

17:45 15.09.2021

До уваги підприємств і організацій, суб’єктів підприємницької діяльності

Чернігівська обласна державна адміністрація надає для використання в роботі перелік об’єктів державної власності, які знаходяться на території Чернігівської області, та запропоновані Фондом державного майна України для приватизації.

08:36 15.09.2021

Коропська школа вшанувала пам’ять випускника Ігоря Шкляра, який віддав життя за Україну.

Сьогодні  нашому захиснику, учаснику АТО, мало б виповнитися 35.  Не судилося…7 років тому, наприкінці серпня, серце молодого коропчанина зупинилося − надто тяжкими були поранення, отримані у боях під Дебальцевим.

16:10 13.09.2021

Соціальні послуги: для кого вони і як їх можна отримати?

Це буде корисно для всіх: UNISEF за проєктом «Спільно» створив анімаційні ролики, які простою мовою пояснюють, що таке соціальні послуги, для кого і куди за ними звертатись, які існують міфи навколо соціальних послуг, хто і як має повідомляти про випадки насильства над дітьми чи недбалого ставлення до них.

12:57 13.09.2021