Благодійний Маковій: в Оболонні під час концерту та ярмарку зібрали 27 тисяч гривень захисникам України

Дата: 14.08.2022 16:43

Фото без описуНародний аматорський духовий оркестр Коропського будинку культури продовжує виїжджати з концертами для підтримки ЗСУ.

Сьогоднішньої святкової неділі артисти оркестру на чолі з керівником Валерієм Фокою і солісти БК зіграли та заспівали для Перемоги в Оболонні.

Поряд із музично-пісенним патріотичним дійством вирував благодійний ярмарок. Працьовиті й творчі господарі й господині Оболонського старостинського округу напекли й насмажили, виготовили й презентували чимало різної смакоти і краси на продаж  — і все теж у благодійну скриньку для наших захисників.

Прагнення Перемоги об’єднує.

За підсумком концерту було зібрано 17 тисяч 200 гривень. Дякуємо всім учасникам благодійного ярмарку, які зібрали та передали  9 тисяч 858 гривень.

А разом це ще 27 тисяч гривень для наших земляків, які захищають Україну і всіх нас.

Звертаючись до жителів Оболонського старостинського округу, голова громади Володимир Куніцин привітав усіх з Медовим Спасом, побажав всього найкращого та подякував артистам, учасникам ярмарку і всім присутнім за наближення Перемоги, яка обов’язково настане.

Все буде Україна!