Новий опалювальний сезон: жителі Чернігівщини будуть з теплом та гарячою водою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», прийнятий Парламентом 14 липня.

16:12 03.09.2021

Шановні нотаріуси! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем нотаріату!

Ваша праця є елементом розбудови правової демократичної держави. Нотаріат розвивався і формувався з іншими важливими інституціями незалежної України. І сьогодні він є важливою професійною ефективною галуззю, яка має свої традиції, свій кодекс і взаємну солідарність.

09:17 02.09.2021

До школи – на новенькому автобусі

Маленький сохачанин Максим Нагорний – єдиний у селі першокласник. Сьогодні він разом із старшенькими односельцями-школярами вийшов на автобусну зупинку – щоб їхати на свято Першого Дзвоника в сусідній Риботин. Назустріч дітворі виїхав сюрприз – новенький автобус. Шкільний автобус придбаний для громади на умовах співфінансування: 60% − обласний бюджет, 40% − бюджет громади. Внесок нашої ТГ склав 806 тисяч гривень.

17:01 01.09.2021

Шкільна родина відсвяткувала День Знань

Сьогоднішній вересневий ранок покликав за парти 1321 школяра Коропської громади. Для 121 нашого маленького земляка почався новий, важливий життєвий етап − вони віднині школярі!

17:00 01.09.2021

Захисник Вітчизни - почесна професія!

Військова служба за контрактом - це почесний обов’язок громадянина по захисту  своєї держави,   її територіальної цілісності, своїх сімей та рідних; це служба для справжніх чоловіків та жінок.

14:13 01.09.2021