З Днем молоді!

Дата: 12.08.2022 10:26

Фото без описуЦьогоріч ми вперше відзначаємо цю дату разом з усім світом у Міжнародний день молоді — 12 серпня. В умовах воєнного стану цей день важко назвати святом, але це ще одна нагода сказати «Дякуємо» молодим оборонцям нашої держави та підтримати молодь, яка щодня разом з усім народом України наближає перемогу над російським агресором.

Українська молодь воює і волонтерить, захищає рідну землю від ворога, рятує і лікує, працює, навчає і навчається заради Перемоги, народжує і виховує дітей і є прикладом справжнього патріотизму та сміливості. Фото без опису

Пам'ятайте, ви — цвіт сильної, незламної, неповторної нації, вами пишається держава!

Бажаємо молодому поколінню, щоб ваше подальше життя проходило під мирним небом з вірою у власні сили та скорішою інтеграцією у європейську спільноту.

І пам’ятайте, що молодість — це не лише про вік. Адже молодість — це запал, боротьба, прагнення змін, стан душі, а також усвідомлення сили кожного маленького кроку в досягненні великої спільної мети.

З ДНЕМ МОЛОДІ!