У Коропі вшанували  пам’ять полеглих захисників України

29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. До Всеукраїнської акції вшанування захисників сьогодні долучилися  жителі нашої громади.

16:58 27.08.2021

У Коропі велелюдно і урочисто пройшло святкування 30-ої річниці Незалежності України

Як сказав один з виступаючих: «Протягом століть, цілі покоління мріяли про Незалежність, про жовто-синій стяг, про вільну Україну…» І ми живемо в такий час. Тисячі замордованих в сталінських таборах, тисячі полеглих в нерівній визвольній боротьбі з імперіями, вже тисячі вбитих у війні на Сході України. І війна триває. Незалежність не може бути подарована, вона виборюється кров’ю...

11:31 26.08.2021

Ми пам’ятаємо!

Сьогодні, 25 серпня, минає сьома річниця смерті захисника України коропчанина Ігоря Шкляра (13.09.1986 – 25.08.2014).

08:30 25.08.2021

Дорогі земляки! Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора та 30-річчям Незалежності України – найголовнішим святом нашої державності!

Це  важливі дати для кожного українця, хто щодня примножує здобутки Батьківщини відданою, чесною працею й талантом, хто захищає та дбає про її сьогодення і майбутнє. Це свято пам’яті про покоління наших предків, які творили націю і боролися за її суверенність.

08:34 23.08.2021

Виконком затвердив Програму економічного розвитку в Коропській громаді

Сьогодні вперше в залі будівлі, де тепер працює селищна рада, пройшло засідання виконавчого комітету. Провів його селищний голова Володимир Куніцин. Участь у заході взяли члени виконкому, працівники виконавчого апарату, старости або діловоди.

20:48 18.08.2021

Приймаємо делегацію Софіївської громади-ментора

Із дводенним візитом перебуває у Коропі делегація із Софіївської громади Дніпропетровської області.  Ця громада, як і ми, співпрацює із Програмою DOBRE, але  значно довше −  4 роки. Вона є нашим ментором (тобто − наставником) по цій програмі. Почесних гостей, які приїхали поділитися досвідом розвитку своєї громади, сьогодні приймав Коропський селищний голова Володимир Куніцин.

19:43 18.08.2021