Вчора ввечері у Риботині за ініціативи голови громади відбулись збори жителів вулиці Дворцової

Дата: 11.08.2022 17:01

Участь у зборах взяв староста та представники Комісії з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради.

Нагадаємо, що у нашій громаді триває процес перейменування вулиць і провулків — до 22 серпня йде збір пропозицій від громадян  (детальніше на офіційному сайті за посиланням — https://koropska-gromada.gov.ua/news/1659964891/)

Створена Комісія, яка займається цим питанням. До комісії увійшли фахівці відповідних напрямків: вчителі української мови, історії та місцеві краєзнавці, старости, представники окремих відділів селищної ради.

Комісія, враховуючи Рекомендації Уповноваженого із захисту державної мови, сформувала список об’єктів топоніміки, які потребують унормування або перейменування.

Деякі питання ще потребують додаткового узгодження та глибшого  опрацювання.

Наприклад, у Риботині. На розгляд Комісії староста подав варіант зміни назви  — Успішна, замість Дворцової.

Варіант перейменування в «Успішну» жителі вулиці відкинули. Під час активної дискусії наводилися агрументи «за» та «проти» перейменування.

Наприкінці зустрічі жителі вулиці Дворцової разом з представниками Комісії з питань унормування назв географічних об’єктів, об’єктів топоніміки населених пунктів Коропської селищної ради сформували план подальших дій.

Комісія прагне максимальної співпраці й узгодження із жителями кожної вулиці, яка підлягає перейменуванню.

Тож якщо маєте зауваження та  пропозиції — подавайте їх.

Жителі Коропа можуть це зробити онлайн за допомогою спеціальної форми – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeusYWfe0x5wXfXJe6BKSo-tkT0IgyyKFEifn6QhDWDIjA1UA/viewform

Або ж завітати до селищної ради та заповнити спеціальний бланк (бланки знаходяться у чергового, на вході в приміщення).

Жителі старостинських округів можуть звертатися до старост чи діловодів.

Нагадуємо, що пропозиції та зауваження приймаються до 22 серпня включно.