Податкові новини

На Чернігівщині викрито схему ухилення від сплати ПДВ сільськогосподарським підприємством на суму 6,2 мільйона гривень

В управлінні податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що під час проведення контрольно-перевірочних заходів аудиторами виявлено схему ухилення від сплати ПДВ  одним  із сільськогосподарських підприємств Чернігівської області.

16:15 28.07.2021

Податкова проводить зустрічі з керівниками підприємств-боржників області

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог керівництва податкового органу з керівниками підприємств-боржників області.

13:04 28.07.2021

Переваги подання звітності в електронному вигляді

В управлінні електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області пояснили, що відповідно до ст. 49.3 Податкового кодексу України податкова декларація подається за вибором платника податків, якщо інше передбачено Податковим Кодексом, в один із таких способів:

11:08 28.07.2021

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності , згідно визначення наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

11:07 28.07.2021

Позицію Головного управління ДПС у Чернігівській області підтримано у суді: до бюджету надійде 5,8 мільйона гривень

В управлінні супроводження судових справ Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що постановою Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 08.07.2021 року касаційну скаргу Головного управління ДПС у Чернігівській області частково задоволено.

17:18 26.07.2021

Як повернути помилково перераховані кошти роз’яснює податкова

Звертаємо Вашу увагу на те, що нараховані і сплачені суми податків, зборів та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску обліковуються в інтегрованих картках платників (ІКП), які відкриваються органами ДПС за кожним платником та кожним видом платежу, які повинні сплачуватися такими платниками. Облік нарахованих і сплачених сум ведеться автоматично.

13:08 23.07.2021

Протягом першого півріччя місцеві бюджети Чернігівщини поповнилися за рахунок податків більш як на 3,4 мільярда гривень

Очільниця Головного управлінні ДПС у Чернігівській області  Людмила Слотюк зазначає, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області протягом січня-червня поточного року надійшло понад 3,4 млрд грн від сплати податків і зборів.

11:52 23.07.2021

Про сплату майнових податків

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області звертають увагу, що громадянам - платникам податку на майно необхідно сплатити податкові зобов’язання з земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

12:02 20.07.2021