Податкові новини

Про стан реєстрації РРО

За січень-червень 2021 року Головним управлінням ДПС у Чернігівській області зареєстровано і взято на податковий облік 960 реєстраторів розрахункових операцій по 403 платниках податків. Протягом червня поточного року зареєстровано і взято на податковий облік 245 реєстраторів розрахункових операцій по 82 платниках податків

16:28 07.07.2021

Які порушення у сфері обігу підакцизних товарів найчастіше виявляють податківці

Відділом фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом січня-червня поточного року здійснено 356 фактичних перевірок, охоплено 347 господарських об’єктів.

16:26 07.07.2021

Як повідомити про корупційне правопорушення

Головне управління ДПС у Чернігівській області співпрацює з особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» зі змінами. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

14:55 24.06.2021

Повнота сплати податків при виплаті заробітної плати на контролі у податкової

Актуальною темою сьогодення залишається реалізація гарантій оплати праці та боротьба з ухиленням від сплати податків під час виплати доходів на користь фізичних осіб, зокрема у вигляді заробітної плати.

15:12 23.06.2021

Громадська рада при Головному управлінні ДПС у Чернігівській області провела засідання

На черговому засіданні Громадської ради були присутні начальник Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк, заступники начальника Руслан Погрібний та Ольга Корнієвська, керівники структурних підрозділів та члени громадської ради.

14:46 17.06.2021

Місцеві бюджети Чернігівщини від платників податків отримали понад 2,8 мільярда гривень

Від сплати податків і зборів місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2021 року отримали понад 2,8 млрд грн, – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

15:06 16.06.2021