Податкові новини

Місцеві бюджети Чернігівщини від платників податків отримали понад 2,8 мільярда гривень

Від сплати податків і зборів місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2021 року отримали понад 2,8 млрд грн, – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

15:06 16.06.2021

Податківці Чернігівщини викрили схему ухилення від оподаткування ПДВ на суму понад 400 тисяч гривень

Аудиторами Головного управління ДПС у Чернігівській області на підставі інформації, отриманої від управління боротьби з фінансовими злочинами ГУ ДФС у Чернігівській області виявлено схему, за результатом якої зменшено накопичене від’ємне значення по податку на додану вартість на суму понад 300 тис грн та упереджено відшкодування ПДВ на суму понад 100 тис гривень.

15:05 16.06.2021

Щодо застосування штрафних санкцій до юридичних осіб за порушення вимог валютного законодавства

Фахівці відділу  перевірок фінансових операцій управління податкового аудиту  Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що 26 травня 2021 року прийнято Постанову КМУ №524 «Про затвердження Порядку застосування податковими органами заходів впливу у вигляді штрафних санкцій до юридичних осіб (крім уповноважених установ) за порушення вимог валютного законодавства».

13:54 16.06.2021

Щодо підвищення рівня виплати заробітної плати та легалізації найманої праці

Фахівці управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області пояснюють важливі вимоги до виплати заробітної плати найманим працівникам.

12:24 15.06.2021

Понад 2 тисячі мешканців Чернігівщини отримали податкову знижку за підсумками 2020 року

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом січня- травня податкові декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік подали 11172 мешканців Чернігівської області, які задекларували близько 1,7 млрд грн доходів. З загальної кількості декларантів - 8289 громадян (які обов’язково повинні задекларувати доходи) - самостійно визначили до сплати в бюджет понад 17,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,3 млн грн військового збору.

12:22 15.06.2021

Як не потрапити до відбору на проведення документальних перевірок  у 2022 році

Управлінням податкового аудиту області, з урахуванням карантинних обмежень та мораторію на певні види перевірок, протягом п’яти місяців поточного року проведено 279 фактичних та 282 документальні перевірки, результати яких узгоджено, в тому числі проведено 1 планову перевірку, позапланових - 62, перевірок юридичних осіб у частині ПДФО, військового збору, єдиного внеску - 60, перевірок фізичних осіб (самозайнятих осіб, громадян) - 159.

15:13 11.06.2021

Щодо грошової оцінки земельних ділянок

Головне управління ДПС у Чернігівській області, враховуючи велике значення розвитку територіальних громад у розбудові Української держави, акцентує увагу на необхідності забезпечення їх фінансової спроможності, яка не можлива без ефективного формування бази оподаткування.

15:11 11.06.2021

Щодо ставок місцевих податків і зборів на 2022 рік

Головне управління ДПС у Чернігівській області доводить до відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2020 № 1330 затверджено Порядок надання контролюючим органам в електронному вигляді інформації щодо ставок та податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів (далі - Порядок).

15:10 11.06.2021

Виправлення помилок у Податковому розрахунку

Починаючи з 1 квітня 2021 року платники податків щокварталу, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу, подають єдину звітність з  ЄСВ і ПДФО.

13:28 10.06.2021