Податкові новини

До уваги сільгоспвиробників!

Головне управління ДПС у Чернігівській області звертає увагу, що відповідно до Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» сільгоспвиробникам, які зберігають пальне для власних потреб необхідно оформити ліцензію на право зберігання пального.

16:32 01.06.2021

Не пізніше 9 червня 2021 року: Платники можуть скористатись процедурою списання пені та штрафів у разі сплати основної суми боргу

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що відповідно до Закону України «Про внесення змін до  Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 04.12.2020 №1072-ІХ (далі Закон 1072), що набрав чинності 10 грудня 2020 року:

13:05 01.06.2021

Щодо прийняття рішень органами місцевого самоврядування про встановлення ставок місцевих податків і зборів

Начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області Олена Пустовойт пояснила повноваження рад об'єднаних територіальних громад щодо встановлення ставок місцевих податків і зборів (ст.12 Податкового кодексу України, далі - Кодекс).

13:04 01.06.2021

На території області телефонні шахраї діють від імені працівників податкової служби

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим представникам бізнесу м. Чернігова  з мобільного номеру 0500514348. Шахраї представлялися начальником Чернігівської ДПІ та пропонували надати грошову допомогу, нібито для зустрічі представників ДПС України.

13:02 01.06.2021

Незаконна підприємницька діяльність та нелегальні трудові відносини загрожують штрафними санкціями і не тільки

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області в ході проведення контрольно-перевірочних заходів суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольних напоїв та тютюнових виробів на території Коропського району, виявлено та задокументовано факт зайняття підприємницькою діяльністю в частині обігу алкогольних напоїв без наявності відповідних дозвільних документів та без марок акцизного податку встановленого зразка. Крім цього, реалізацію товарів в даній господарській одиниці здійснювала особа без наявності будь-яких документів, що підтверджують факт трудових відносин з суб’єктом господарювання. Це також було задокументовано, а матеріали направлені до Управління Держпраці у Чернігівській області для вжиття відповідних заходів. До суб’єкта господарювання будуть застосовані штрафні фінансові санкції в розмірі 34 тис гривень.

09:26 28.05.2021

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах та повідомляти про всі об’єкти оподаткування

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку з великою кількістю питань від суб’єктів господарювання щодо взяття на облік об’єктів оподаткування та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) повідомляє наступне.

09:20 28.05.2021

09:19 28.05.2021

Понад 2,2 мільярда гривень податків отримали місцеві бюджети Чернігівщини за січень-квітень 2021 року

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів протягом січня-квітня 2021 року надійшло понад 2,2 млрд грн від сплати податків і зборів.

09:12 26.05.2021

Понад 6,3 мільярда гривень податків, зборів та єдиного внеску сплачено платниками Чернігівщини за 4 місяці

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у січні - квітні 2021 року сплачено понад 4,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що надходження збільшились майже на 27 відс. відповідно до минулого року. Також за 4 місяці сплачено близько 1,9 млрд грн єдиного внеску, що також на 17 відс. перевищує минулорічні надходження.

14:14 25.05.2021