Податкові новини

Викрито організовану групу фізичних осіб, які приховували підприємницьку діяльність та ухилились від сплати понад 11 мільйонів гривень податків

За інформацією Служби безпеки України в Чернігівській області та матеріалами Державної служби фінансового моніторингу України викрито діяльність групи фізичних осіб, які отримували значні суми грошових коштів на свої рахунки в банках.

16:35 21.09.2021

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

08:30 21.09.2021

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 мільйони гривень

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

08:29 21.09.2021

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області  відбулась зустріч зі студентами «Чернігівської політехніки»

Працівниками управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління ДПС у Чернігівській області проведено  зустріч зі  студентами Національного університету  «Чернігівська політехніка» за спеціальністю «облік і оподаткування». На зустріч з податківцями прийшли другокурсники та третьокурсники які в майбутньому прагнуть себе реалізувати саме на державній службі.

13:40 16.09.2021

Куди роботодавцю сплачувати податки за найманих працівників, які працюють в різних населених пунктах України

В управлінні податкового адміністрування  фізичних осіб  Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомили про таке. Підпунктом 14.1.30 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі –Кодекс) передбачено, що поняття «відокремлені підрозділи» для цілей розділу IV Кодексу вживається у значенні, визначеному Господарським кодексом України від 16 січня 2003 року № 436-IV із змінами і доповненнями (далі – ГКУ).

12:13 15.09.2021

Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області

За січень-серпень  2021 року загальна кількість зареєстрованих програмних  реєстраторів розрахункових операцій становить 424 одиниці (по 36 юридичній особі, по 388 фізичних особах–підприємцях), програмні  реєстратори розрахункових операцій застосовують 374 платники податків (25 юридичних осіб, 349 фізичних осіб–підприємців). У серпні 2021 використовувати ПРРО виявили бажання 40 платники податків, зареєстровано 46  програмних  реєстраторів розрахункових операцій.

12:10 15.09.2021

На Чернігівщині за січень-серпень 2021 року сплачено 13 мільярдів  гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками податків Чернігівської області протягом січня-серпня поточного року сплачено 9 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 1,9 млрд грн або на 26,4 відс. більше, ніж надійшло за відповідний період у минулому році.

12:07 15.09.2021