Податкові новини

Правом на податкову знижку скористалися 4 тисячі  мешканців Чернігівщини

В управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

19:00 23.10.2021

Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування

Триває кампанія одноразового добровільного декларування доходів громадян,  яка регламентована Законом України від 15.06.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

18:59 23.10.2021

Скористайтеся своїм правом на податкову знижку

18:54 23.10.2021

Підприємців Сновська турбують шахраї

Невідомі особи, що вимагають гроші, турбують телефонними дзвінками суб’єктів господарювання Сновської ОТГ. Телефонують з номерів 0957699430 та 0957650556 та представляються посадовцями Сновської ДПІ. У розмові вимагають перерахувати грошові кошти для вирішення питань з податковою перевіркою.

18:52 23.10.2021

Щодо сплати земельного податку за земельну ділянку, яка перебуває у власності фізичної особи – засновника фермерського господарства та надана для ведення фермерського господарства

Підпунктом 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

18:48 23.10.2021

Щодо справляння туристичного збору на Чернігівщині

Одним з важливих і перспективних напрямків розвитку економіки та культури Чернігівщини є туризм. Сумлінне декларування та сплата суб’єктами господарювання туристичного збору є запорукою додаткових надходжень до місцевих бюджетів області та подальшого розквіту Чернігівщини, як туристичного краю.

11:06 22.10.2021

Платники Чернігівщини сплатили протягом 9 місяців  майже 14,6 мільярда гривень податків, зборів та єдиного внеску

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівської області протягом січня-вересня 2021 року сплачено понад 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 2 млрд грн більше надходжень відповідного періоду 2020 року. Єдиного внеску за 9 місяців поточного року надійшло 4,5 млрд грн (на 20 відс. або на 0,8 млрд грн більше за минулорічні надходження).

11:04 22.10.2021

Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями

Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556. Особи, які телефонують, представляються начальником Талалаївської ДПІ та вимагають надати грошові кошти для вирішення питання з податковою перевіркою.

16:31 19.10.2021

Увага! Наближається граничний термін сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та транспортного податку

Підпунктом 266.10.1 п. 266.10 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що податкове зобов’язання з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за звітний рік сплачується юридичними особами авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

10:33 13.10.2021

Про терміни сплати податків

З метою забезпечення рівномірного наповнення бюджетів усіх рівнів для виконання програм бюджетного фінансування Головне управління ДПС у Чернігівській області звертається до платників рентної плати, зокрема, рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та за користування радіочастотним ресурсом України, а також платників плати за землю з проханням здійснити сплату податкових зобов’язань за вересень 2021 не пізніше 29 жовтня 2021 року включно, оскільки граничний термін сплати таких податкових зобов’язань припадає на 01 листопада 2021 року.

10:32 13.10.2021